Home / CocoBody Haberleri / YAĞLI CİLDE İYİ GELEN KREMLER

YAĞLI CİLDE İYİ GELEN KREMLER

YAĞLI CİLDE İYİ GELEN KREMLER

Yağlı bir cilde sahipseniz ve yağlı cilde iyi gelen kremler arıyorsanız Cocobody yağlı ciltler için üretilmiş kremleri tercih etmelisiniz.

Herkesin farklı bir cilt tipi bulunmaktadır. Yağlı, kuru ve karma cilt tipleri vardır. Bu cilt tiplerinden hangisine sahipseniz öncelikle bunu belirlemeli ve cilt tipinize uygun bir şekilde bakım yapmalısınız. Cilt bakımı son derece önemlidir. Çünkü cildinize bakım yapmazsanız cildiniz yaşlanır ve yıpranır.

Yağlı cilt tipine sahip kişilerde en çok rastlanan sıkıntıların başında akne ve sivilce problemleri gelmektedir. Bunların yanı sıra yağlı cilt tipine sahip kişilerde sürekli ciltlerinde bir parlama durumu söz konusu olmaktadır. Eğer cilt tipinize uygun bir krem seçimi yapmazsanız bu sorunlar artarak devam edecektir. Cilt tipinize uygun krem seçimi ile bu sorunları ortadan kaldırabilirsiniz.

Yağlı Cilt Tipi İçin En Doğru Güneş Kremleri

Cilt tipinizi belirledikten sonra günlük hayatta kullandığınız kremler kadar kullanacağınız güneş kremleri de oldukça önemlidir. Çünkü cilt tipinize uygun bir güneş kremi kullanmadığınız da yüzünüzdeki sivilce problemleri artış gösterebilir.

Cocobody yağlı ciltler için üretilmiş olan güneş kremlerimiz tamamen bitkisel kremlerdir. Diğer kimyasal kremlerden farklı olarak cildinizi korumasının yanı sıra besleyerek bakım yapmaktadır. Bitkinin kendisi, bitkinin özü ve bitki sularından yapılan kremlerimiz tamamen cildinizin dostudur.

Yağlı cilde sahip olan kişiler güneş kremi seçimi yaparken bazı hususlara dikkat etmelidir. Dikkat etmesi gereken durumların başında seçeceği güneş kreminin ciltte yaşanan parlama durumuna etkili olması gerektiğidir. Yağlı ciltlerde özellikle T bölgesinde sürekli bir parlama durumu söz konusudur. Cocobody yağlı ciltler için üretilmiş güneş kremi T bölgesindeki yağlanma kaynaklı parlamayı ortadan kaldırmaktadır. Ayrıca bitkisel kremimiz sivilce ve akne oluşumunun da önüne geçmektedir.

Cocobody yağlı ciltler için güneş kremini uygulamadan önce daha verim alabilmek adına öncelikle yüzünüzü temizledikten sonra kremi cildinize uygulamalısınız. Temiz bir cilde uygulanmış kremden daha fazla verim alabilirsiniz. Cocobody cildinizi güneş ışınlarının karşı korurken bir yandan da besleyerek bakımını yapmaktadır.

 

About admin

Check Also

GÜNEŞ SONRASI KREMLER

GÜNEŞ SONRASI KREMLER Güneş ışınları ile doğal bir bronzluk yakalamak pek çok kişinin hayalidir. Yaz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir