Home / CocoBody Haberleri / Sağlıklı ve Kalıcı Bronzlaşma

Sağlıklı ve Kalıcı Bronzlaşma

Sağlıklı ve Kalıcı Bronzlaşma

Siz de sağlıklı ve kalıcı bronzlaşma ile yıl içinde cildinizin istediğiniz renkte olsun ister misiniz? İşte detaylar…

Sağlıklı ve Kalıcı Bronzlaşma İçin Önerilerimiz

Pek çok insan ten renginin bronz olmasını ister. Güneş ışınları ile sağlanan bronzluk, geliştirilen yöntemler ile farklı şekillerde de olabiliyor. Çok daha sağlıklı ve kalıcı bronzluk olması için alacağınız önlemler ile ten renginin tam da istediğiniz renge gelmesi mümkün.

  • Cildinizi nemlendirerek bronzlaşın.

Cildin kuruması halinde, bronzlaşma olması iyi bir sonuç vermez. Sonrasında cildin dökülmesi ile kalıcılık sağlanmaz. Bunu göz önünde bulundurup, mutlaka kalıcı bronzluk için cildinizin nemli olmasına özen gösterin.

  • Güneşlenmeden bronzluğa hazırlanın.

Güneş ışınları ile bronzlaşmak çok hızlı olduğunda, kalıcılık sağlanmaz. Ayrıca bu durum sağlıksız olur. Bu durumda kişinin yapması gereken hem bronz tene hazırlık hem de sonrasında ki süreci iyileştirmek olacak. Kullanacağınız güneş öncesi kremler ile siz de cildinizin çok daha kalıcı bronz olmasını sağlayabilirsiniz.

  • Güneş Kremleri

Güneş sırasında da güneşin en iyi şekilde vücudunuza etki etmesi güneş kremleri ile sağlanır. Cocobody sayesinde, farklı ürünler, kaliteli ürünler ile cildinizi korumak, bronzluğu sağlamak açısından gereken yapılacaktır. Bu ürünleri tercih etmeniz durumunda kalıcı bronzluk nasıl olur sorusunun yanıtına göre de hareket etmiş olacaksınız. Cildinizin hem sağlıklı hem de kalıcı bir bronzluğu olması mümkün.

  • Güneş Sonrası Kremler…

Aynı şekilde bronzluk için önerilenler arasında, güneş sonrası kremleri de olacak. Bu bağlamda sunulacak olan kremleri değerlendirip, cildiniz için uygun olanı tercih edebilirsiniz. Güneş sonrası kremler kalıcı bronzluk garantisidir. Sizin hem derinizin dökülmemesi hem de rengin kalıcı olması açısından destekleyici etkisi olacak.

  • Nemlendirici Kremler

Cildinizin güneş sonrasında da nemlendirilmesi gerekiyor. Bunu bilerek siz de hemen sağlıklı şekilde bronzlaşmak konusunda önemli olan kremleri atlamadan cildinizi koruyun. Cildinizin beslenme konusunda da etkili olacaktır. Bu sebeple mutlaka önerilen nemlendirici kremlerin E vitaminli olanlarının tercih edilmesidir. Kalıcı ve sağlıklı bronzlaşma bu şeklide mümkün olacaktır.

Önerilere göre hareket etmeniz halinde sağlıklı ve kalıcı bronzluk sağlanır.

 

About admin

Check Also

GÜNEŞ YANIĞI İÇİN KREM ÖNERİLERİ

GÜNEŞ YANIĞI İÇİN KREM ÖNERİLERİ Yaz aylarında en çok şikayet edilen durumlardan bir tanesi güneş …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir