Home / CocoBody Haberleri / Organik Güneş Kremi

Organik Güneş Kremi

Rüzgâr, güneş, soğuk cildi etkileyen dış faktörlerdendir. Güneşte cildin hücre yapısını etkileyen ve yıkıcı etkileri bulunan ışınlara sahiptir. Gün boyu insan yüzünün ortada olması güneşe maruz kalmasının bazı yan etkileri olabilir. Deniz  kenarında olabildiğince güneşten faydalanmak gerektiğinde dikkat edilmesi gereken noktalar ve bulundurulması gereken ürünler de vardır. Cildin zararlı ışınlarından etkilenen cilt hücre yıkımı yapabilir, kuruluk oluşabilir, kırışıklık ve deride sertlik oluşabilir. Tüm bu zararlı etkilerden kurtulmak için sağlıklı ürünler kullanmak gerekir. Cildin kaybettiği nemi geri veren ve aynı zamanda hücre yapımına imkân sağlayan organik ürünler tercih etmek sağlık açısından çok önemlidir. Güneşin yıkıcı ve zararlı etki yapan ışınlarından korunmak için organik güneş kremi kullanmak şarttır. Rutin bakım koleksiyonuna güneş kremi eklemek bir zorunluluktur.

Organik Güneş Kremi İçeriği 

Cildin kaybettiği ve hücre yapımı için gerekli olabilecek bileşenleri ona geri veren bir ürüne ihtiyacı vardır. Buda cocobody  organik güneş kremi içeriği ile mümkün olmaktadır. Güneş ışınlarının verdiği hasarı önleyecek bir etki yapan cocobody ürünleri içeriği ile de sağlıklı bir üründür. Tamamen organik bileşenlerden yapılmış olup kimyasal madde içermez. İçeriğinde bulunan bitki özleri ve suları sayesinde cilde kaybettiği nemi  geri vererek güneşin zararlı ışınlarına karşı bariyer  görevi  görür piyasada birçok marka ve şekilde güneş kremi ürünü bulunmaktadır. Ürün seçerken cilde fayda verecek ve ciddi yapısına en uygun olan ürünlerin tercih edilmesi gerekmektedir. Bazı ürünlerin içeriğindeki kimyasal maddeler cilde  istenilen etkiyi sağlayamaz ve aksine daha yıkıcı bir etkiye sebep olabilir.

Organik Güneş Kremi Fiyatları 

Zengin organik bileşenlere sahip Cocobody güneş kremi kategorisindeki en doğal ürünlerdendir. Güneşin yıkıcı ve zararlı etkilerine karşı cilt bariyerini artıran bir etkiye sahip olması bakımından da trend bir üründür. Piyasada etkisi az olan ancak pahalı olan ürünlerin  aksine etkisine oranla fiyatı çok uygundur. Kaliteli  güvenli bir ürün olan Cocobody uygun fiyatıyla da en çok tercih edilen güneş kremleri arasında yer alır. Kullanımı kolay, hızlı emilim ile vücudun güneşle olan deformasyonunu en aza indirmeyi hedefleyen krem ile güneşten korunurken  doğallığın keyfi çıkartılır. Bitki özleri sayesinde kolay sürülür ve kullanımı pratiktir.

 

About admin

Check Also

GÜNEŞ YANIĞI İÇİN KREM ÖNERİLERİ

GÜNEŞ YANIĞI İÇİN KREM ÖNERİLERİ Yaz aylarında en çok şikayet edilen durumlardan bir tanesi güneş …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir