Home / CocoBody Haberleri / Kuru Ciltler İçin Güneş Kremi

Kuru Ciltler İçin Güneş Kremi

Tatil, çalışma, gündelik işler sebebi ile vaktinizin bir kısmını ya da tamamını güneş ışınlarına maruz kalarak geçiririz. Yaşam kaynağımız olarak bildiğimiz güneşin zararlı ışınlar saçtığı da bir gerçektir. Bu nedenle insanların sağlığı için zararlı olan bu ışınlara karşı tedbir alınması gerekir. Cildimizi güneşin zararlı ışınlarından korumanın yolu güneş kremi kullanmaktır. Doğru güneş kremini seçerek ve düzenli kullanarak zararlı ışınların etkilerinden korunabilirsiniz. Cocobody güneş kremleri her cilt tipine uygun seçenekleri ile yanınızdadır.

Tatilde güneşlenirken, çalışırken, gezerken ve alış veriş yaparken çantanızdan eksik olmamasını tavsiye ettiğimiz Cocobody güneş kremleri ile güneşli günleri sağlıklı ve sıkıntısız bir şekilde geçirebilirsiniz.

Kimler Güneş Kremi Kullanmalı

Güneş kremi denildiğinde sadece deniz, kum, güneş akla gelse de Cocobody güneş kreminizi güneşli havalarda dışarı da olduğunuz her zaman kullanmanız tavsiye edilir. Özellikle;

  • Kuru cilde sahip olanlar,
  • Çocuklar ve yaşlılar,
  • Cilt kanseri hastalığı olanlar,
  • Açık tenli kişiler,
  • Cildinde yara ve yanık olanlar,
  • İşi gereği uzun süre güneş altında kalan kişiler,
  • Güneşlenmek için açık alanda vakit geçirenler güneş kremi kullanmayı ihmal etmemelidir.

Kuru bir cildiniz varsa ve kendiniz için en uygun güneş kremini arıyorsanız Cocobody güneş kremlerini tercih etmelisiniz. Doğal ve zengin içeriği sayesinde Cocobody güneş kremleri cildinizi korurken nemlendirerek sağlıklı kalmasını sağlayacaktır.

Kuru Ciltlere Cocobody Güneş Kremi

Kuru bir cildiniz varsa güneşin yakıcı ve zararlı ışınlarından daha fazla etkilenebilirsiniz. Çünkü güneş ışınları cildinizde yanıklar oluşturularak canınızı yakacaktır. Kuru ciltler güneşe maruz kalması halinde matlaşır ve kalınlaşır. Ciltte ince çizgiler ve kırışıklıklar oluşmaya baslar. Böylece cildinizde erken yaşlanma belirtileri ortaya çıkar.

Ayrıca güneş ışınları bütün cilt tiplerinde lekelenmeye sebep olur. Cilt kanserinin en önemli sebebi de zararlı güneş ışınlarıdır. Cocobody güneş kremleri içeriğindeki doğal bileşenler ve nemlendirici yağlar sayesinde cildinizi hem korur hem de nemlendirir. Kremin oluşturduğu tabaka sayesinde güneşin zararlı ışınları geri yansır. Kuru bir cilde sahipseniz sizin için en ideal güneş kremi Cocobody güneş kremleridir.

About admin

Check Also

GÜNEŞ YANIĞI İÇİN KREM ÖNERİLERİ

GÜNEŞ YANIĞI İÇİN KREM ÖNERİLERİ Yaz aylarında en çok şikayet edilen durumlardan bir tanesi güneş …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir