Home / CocoBody Haberleri / GÜNEŞ YANIĞI İÇİN KREM ÖNERİLERİ

GÜNEŞ YANIĞI İÇİN KREM ÖNERİLERİ

GÜNEŞ YANIĞI İÇİN KREM ÖNERİLERİ

Yaz aylarında en çok şikayet edilen durumlardan bir tanesi güneş yanıklarıdır. Önlem alınmadan güneş altında fazla kalınması sonucu ile güneş yanıkları meydana gelmektedir. Pek çok kişi bronzlaşmak isterken yanıklara maruz kalmaktadır.

Güneş yanıklarından korunmak için alınabilecek en önemli önlem güneş yanıklarını önleyici kremlerdir. Cocobody kremleri güneş ışığını önleyici en iyi kremler arasındadır.

Güneş Yanıklarının Zararları Nelerdir?

Güneş ışınlarına fazla maruz kalma sonucu ortaya çıkan güneş yanıkları insan derisi için oldukça zararlıdır. Uzun süreli güneş altında kalan kişilerin derinlerinde yanıklar oluşmaya başlar. Hatta bu süre uzadıkça yanıkların derecesi artmaktadır. Hafif yanıklar birkaç günde iyileşirken uzun süre güneş ışınlarına maruz kalan deri üzerindeki yanıklar ise su toplama ve yara açmaya kadar ilerleyen durumlar oluşturabilir. Güneş yanıkları oldukça ağrılı ve acılıdır. Bu durumu yaşamamak için güneş ışınlarının çıkmadan önce önlemler almak gerekmektedir.

Cocobody kremleri doğal bitki özleri içeren bir kremdir. Kimyasallara maruz kalmadan doğal özler içerikleri bulunan krem ile sizlerde güneş yanıklarını önleyebilirsiniz.

Bitki özleri, bitkinin kendisi ve bitki sularını içeren kremlerimizi güneşe çıkmadan önce vücudunuza uygulayarak hem doğal bir bronzlaşma elde edebilir hem de ağır güneş yanığı etkilerinden korunabilirsiniz.

Güneş yanıklarına maruz kalan pek çok kişinin derisinde gerginlik durumu oluşmaktadır. Ağrı ve acı ile beraber bir de oluşan bu gerginlik durumu oldukça rahatsız edicidir. Cocobody kremlerimiz vücudunuzda oluşan gerginlik hissini azaltmaktadır. Düzenli kullanım ile vücudunuz derisinin esnekliğini kısa sürede geri kazanacaktır.

Cocobody vücut kremlerimizin doğal bitki özleri içermesi en önemli özelliğidir. Güneş ışınlarından dolayı zarar görmüş olan vücut derinize bir de kimyasallar içeren bir krem uygulamanız daha fazla zarar verebilir. Doğal bitki özleri ile oluşan bir krem vücudunuzdaki yanıkların iyileşmesinde sizlere yardımcı olurken güneş yanıklarının izlerini de kısa sürede ortadan kaldırmaktadır.

Güneş ışınlarına maruz kalarak vücudunuzda yanıklar meydana gelmiş ise öncelikli olarak soğuk ya da ılık bir su ile duş aldıktan sonra cocobody vücut kremimizi vücudunuza uygulayabilirsiniz.

 

About admin

Check Also

GÜNEŞ SONRASI KREMLER

GÜNEŞ SONRASI KREMLER Güneş ışınları ile doğal bir bronzluk yakalamak pek çok kişinin hayalidir. Yaz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir