Home / CocoBody Haberleri / GÜNEŞ SONRASI KREMLER

GÜNEŞ SONRASI KREMLER

GÜNEŞ SONRASI KREMLER

Güneş ışınları ile doğal bir bronzluk yakalamak pek çok kişinin hayalidir. Yaz ayları ile beraber kişiler güneş sayesinde vücutlarını yakarak tenlerinin bronzlaşmasını istemektedir. Fakat kimi zaman güneş ışınlarının fazla maruz kalınması ile cilt üzerinde güneş yanıkları meydana gelir. Güneş sonrası kremler güneş yanıkları için son derece önemlidir. Doğru bir krem seçimi ile yanıkları ortadan kaldırabilir ve vücudunuzda oluşabilecek izlerin önüne geçebilirsiniz.

Güneş yanıkları ağrılı ve acılı olabilir. Fazla süre güneş altında kalınması ile güneş ışınlarının zararlı etkileri cilde geçmektedir. Cilt daha fazla melanin pigmenti salgılamakta ayrıca esnekliğini kaybetmektedir. Böyle bir durum karşısında ise doğru kremler ile cilde bakım yapılması gerekmektedir.

Cocobody güneş sonrası kremleri ile oluşan güneş yanıklarına müdahale edebilirsiniz. Cocobody kremleri tamamen bitkisel kremlerdir. Bitkinin kendisi, bitkinin suyu ve bitkinin özünden elde edilmektedir. Farklı cilt tipleri için birbirinden farklı ürünlerin bulunduğu Cocobody içerisinde herkese uygun bir krem bulunmaktadır. Güneş yanıklarından sonra cildinizde kızarıklıklar ve su toplama durumları meydana gelebilir. Cocobody güneş sonrası kremlerini vücudunuza düzenli olarak uygulamalısınız.

Güneş yanığı olduğunuzu güneş altında kaldığınız süre içerisinde anlamayabilirsiniz. Genellikle ile daha sonra ağrı, acı ve kızarıklık ile kendini göstermektedir. Güneş ışınlarına maruz kaldıktan sonra vücudunuzu soğuk ya da ılık bir su ile temizledikten sonra Cocobody güneş sonrası kremini uygulayabilirsiniz. Eliniz ile cildinize homojen bir şekilde ürünü sürebilirsiniz.

Cocobody güneş sonrası kremlerini istediğiniz zaman sitemizden satın alabilirsiniz. Her cilde uygun ürünlerimiz sitemiz de yer almaktadır. İstediğiniz ürünü sepetinize ekledikten sonra kredi kartı, EFT, havale ya da kapıda ödeme ile ürünü alabilirsiniz. Tamamen doğal ve bitkisel olan ürünlerimiz orijinal ürünlerdir. Türkiye’nin her noktasına ürün teslimatımız bulunmaktadır.

İnternet sitemize girdiğiniz de ürün içerikleri ve kampanyalarımızı görebilirsiniz. Ürün kampanyaları ile daha fazla ürünü daha uygun fiyatlara sitemizden alabilirsiniz.

Cocobody kremleri ile cildinizi şımartın. Hem güneş ışınlarından cildinizi korurken doğal bitki özleri ile de cildinizi besleyin.

Kullanımı oldukça kolay olan ürünlerimizin hepsinin üzerinde uygun kullanma talimatları bulunmaktadır.

 

About admin

Check Also

GÜNEŞ YANIĞI İÇİN KREM ÖNERİLERİ

GÜNEŞ YANIĞI İÇİN KREM ÖNERİLERİ Yaz aylarında en çok şikayet edilen durumlardan bir tanesi güneş …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir