Home / CocoBody Haberleri / GÜNEŞ ÖNCESİ KREMLER

GÜNEŞ ÖNCESİ KREMLER

GÜNEŞ ÖNCESİ KREMLER

Güneş ışınları vücudumuz için ne kadar faydalı ise fazla miktarda güneş ışınlarına maruz kalmakta cildimiz için o kadar zararlıdır. Özellikle yaz aylarının gelmesi ile beraber kişiler ciltlerinin bronzlaşmasını istemektedir. Bronzlaşmak için ise güneş ışınlarına maruz kalınmaktadır. Fakat güneş ışınlarının fazla maruz kalınması durumu cilt üzerinde olumsuz etkileri olmaktadır. Güneş ışığına çıkmadan önce güneş öncesi kremler ile cildin korunması gerekmektedir.

Birbirinden farklı cilt tipleri bulunmaktadır. Yağlı, kuru ve karma cilt tipi olan kişiler öncelikle cildini tanımalıdır. Cildinizi tanıdıktan sonra cildinize en uygun krem ile cildinize bakım yapmanız gerekmektedir. Cildinize bakım yapmadığınız takdir de cildinizde bir takım problemler ve erken yaşlanma durumları ortaya çıkabilir. Bu gibi problemleri yaşamamak için düzenli olarak cildinize bakmalı ve fazla güneş ışınlarından cildinizi korumalısınız.

Güneş Yanıkları İçin Bakım Kremi

Bronzlaşmak için en iyi yol güneş ışınları ile cildinizi yakarak koylaşmasını beklemektir. Güneş ışınlarına maruz kaldığınız da cildiniz fazla güneş ışınlarından kendini korumak için tabakasını daha sert bir hale getirmektedir. Daha sonra cildinizde bulunan melanin pigmentinin sayısı artarak cildinizi daha koyu bir renk almaktadır. Fakat eğer doğru bir bakım kremi ile cildinize bakım yapmazsanız cildiniz güneş ışınları çok fazla maruz kalacak ve neticesinde yanıklar ve soyulma durumları ortaya çıkacaktır.

Cocobody güneş öncesi kremleri ile güneş ışınlarının zararlı etkisinden kendinizi koruyabilirsiniz. Cocobody güneş kremleri tamamen bitkisel ürünlerdir. Güneş ışığına çıkmadan önce kremi vücudunuza homojen bir şekilde uygulayabilirsiniz. Böylelikle güneş ışığına çıktığınızda güneş ışığının zararlı etkileri cildinize temas etmeyecektir.

Cocobody güneş öncesi kremleri ile cildinize uygulama yaptıktan sonra krem sadece cildinizi güneş ışınlarından korumakla kalmaz. Ayrıca içerisinde bulunan bitki özleri sayesinde de cildinize doğal bir bronzluk etkisi yaratmaktadır. Böylelikle hem cildinizi besleyen hem de bakım yapan bir krem ile doğal bronzluğun etkisini yaşayabilirsiniz.

Cocobody güneş öncesi kremleri tamamen bitkisel kremlerdir. İçerisinde cildinize zarar verecek hiçbir kimyasal bulunmamaktadır. Cocobody kremlerini gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

 

About admin

Check Also

GÜNEŞ YANIĞI İÇİN KREM ÖNERİLERİ

GÜNEŞ YANIĞI İÇİN KREM ÖNERİLERİ Yaz aylarında en çok şikayet edilen durumlardan bir tanesi güneş …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir