Home / CocoBody Haberleri / Bronzlaştıran Güneş Kremi

Bronzlaştıran Güneş Kremi

Bronzlaşmak ve güneşlenmek için yaz aylarını iple çekenlerin hangi kremi kullanacakları da önemli bir konudur. Bronzlaşmayı isterken sağlığınızdan olmamak ve tatilinizi sıkıntılı bir şekilde geçirmemek için güneş kremi seçimine dikkat etmeniz gerekir. Cocobody güneş kremleri sizi hem güneşin zararlı ışınlarından korur, hem cildinizi besler hem de bronz bir tane kavuşmanıza yardımcı olur.

Güneşlenmek ve bronzlaşmak ne kadar eğlenceli ve estetik görünse de dikkat edilmesi gereken konular vardır. Tedbir almadığınız takdirde güneşin zararlı ışınlarından etkilenerek sağlığınızı ve cildinizi tehlikeye atabilirsiniz. Bu nedenle güneşlenmeden önce cilt tipinize en uygun Cocobody güneş kreminizi sürerek tedbir almayı ihmal etmemelisiniz.

Bronzlaşırken Nelere Dikkat Edilmeli

Güzel bir tatil ve bronz bir ten hayal ederken, tatilinizin kâbusa dönüşmemesi için cildinizi korumaya özen göstermelisiniz. Yaşam kaynağımız olan güneşin, tedbir almadığınız takdirde cildinize zarar vereceğini de unutmamalısınız. Güneş ışınları altında bronzlaşırken tedbir almamanız durumunda

  • Cildinizde güneş lekeleri oluşur,
  • Canınızı yakan yanıklar meydana gelir,
  • Cildiniz kırışıklıklar oluşur,
  • İnce çizgi oluşumu başlar,
  • Cildiniz erken yaşlanır, kararma, matlaşma ve kalınlaşma meydana gelir,
  • Zararlı güneş ışınları cilt kanseri gibi ciddi cilt hastalıklarına yol açar.

Bütün bunları göz önüne alarak Cocobody güneş keriminizi çantanızdan ayırmamanızı tavsiye ederiz. Dikkatli ve ihmal etmeden kremi kullanmanız halinde hayalinizdeki bronz tene hiç bir riske maruz kalmadan sahip olabilirsiniz.

Cocobady Bronzlaştırıcı Güneş Kremi

Cocobody bronzlaştırıcı güneş kreminin her cilt tipine uygun seçenekleri vardır. Kremin içeriğinde çinko asit, doğal bileşenler ve yağlar sayesinde, hem güneşin zararlı ışınlarından korunur hem de keyifle bronzlaşırsınız. Kerimi cildinize uygulamanız halinde koruyucu bir tabaka oluşur. Bu tabaka sizi güneşin zararlı ışınlarından korur. Böylece yanık, lekelenme, kırışıklık oluşumu, cilt kanseri gibi riskler olmadan bronz bir tene sahip olabiliriniz.

Sağlıklı, kaliteli ve bronzlaştırıcı özellikleri bir arada bulunan etkili bir güneş kremini arıyorsanız Cocobody  güneş kremlerini tereddüt etmeden kullanabilirsiniz. Kremimiz yaşlı, çocuk, açık tenli, kuru ve yağlı cilt tiplerinin tümü için kullanılabilmektedir. Tek yapmanız gereken güneşlenirken kremi ince bir tabaka halinde cildinize uygulamaktır.

 

 

About admin

Check Also

GÜNEŞ YANIĞI İÇİN KREM ÖNERİLERİ

GÜNEŞ YANIĞI İÇİN KREM ÖNERİLERİ Yaz aylarında en çok şikayet edilen durumlardan bir tanesi güneş …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir