Home / CocoBody Haberleri / BİTKİSEL BRONZLAŞMA KREMİ

BİTKİSEL BRONZLAŞMA KREMİ

BİTKİSEL BRONZLAŞMA KREMİ

Bitkisel bronzlaşmak kremi arayışına girdiğinizde sizler için en doğru adresin Cocobody bitkisel kremleri olduğunu söyleyebiliriz. Cocobody sizlere hem bitkisel hem de etkili bir krem sunmaktadır. Bronzlaşmak özellikle yaz ayları geldiğinde pek çok kişinin istediği bir durumdur. Fakat bronzlaşmak için ağrı ve acılı bir durum yaşamayı kimse istemez. Doğru bir krem kullanılmadığında bronzlaşmak sürece ağrılı ve acılı güneş yanıklarına dönüşecektir.

Doğru bir krem kullanılmadığından ne kadar uğraşsanız da vücudunuz istediğiniz bronzluğa ulaşamaz. Çünkü doğru bir krem etkisi olmadığından vücudunuzda güneş yanıkları oluşacak, sonrasında yanık yerleri kızarıp, soyulup, su toplama gibi etkiler gösterecektir. Soyulan deride ise bronzluk etkisinden eser kalmayacaktır.

Cocobody krem serisi tamamen bitkisel ürünlerden oluşmaktadır. Doğal bronzluk için bitkisel bronzlaşma kremi serisinin içerisinde kakao yağları bulunmaktadır. Böylelikle diğer bitki özleri ve kakao yağı ile beraber uzun süreli bronzluk etkisi Cocobody kremleri ile sağlanmaktadır.

Cocobody kremleri üretilirken bitkilerin özleri ve suları çıkartılarak kullanılmaktadır. Böylelikle kremlerin içerisinde cildinize zarar verecek hiçbir kimyasal kullanılmadan doğal özlerden kremler elde edilmektedir.

Doğal Bronzlaşma Etkisi İçin Bitkisel Cocobody Kremleri

Uzun uğraşlar sonucu elde edilen bronz ten her zaman kalıcı olmayabilir. Bronz tenin kalıcı olması için doğal ve uygun kremler ile desteklenmesi gereklidir. Cildinizde uzun vadede bronzluk sağlayan pek çok kremin içerisinde ağır kimyasallar bulunmaktadır. Bu ağır kimyasallar dönemlik olarak sizlere bronzluk sağlasa da uzun vade de cildinize zarar verecek ve yaşlanma etkilerini arttıracaktır. Bu durumları göz önünde bulundurarak bitkisel ürünler tercih etmelisiniz.

Cocobody bitki özlü kremlerimize ulaşmak oldukça kolaydır. İnternet sitemize girerek sizler için bitki özlerinden elde ettiğimiz doğal kremlerimiz arasından istediğinizi seçerek sepetinize ekleyebilirsiniz. Kapıda ödeme ya da nakit ödeme seçenekleri aracılığı ile ödemenizi yapabilirsiniz. Türkiye’nin her şehrine kargo hizmeti sağlamaktayız. Bizlere vermiş olduğunuz adreslerinize ürünleriniz ambalajlı bir şekilde gönderilmektedir. Sizlere gönderdiğimiz bütün ürünlerimizin üzerinde en uygun kullanma talimatları sizler ile paylaşılmıştır.

Cocobody vücut kremleri ile sizlerde cildinize iyi bakın

 

About admin

Check Also

GÜNEŞ YANIĞI İÇİN KREM ÖNERİLERİ

GÜNEŞ YANIĞI İÇİN KREM ÖNERİLERİ Yaz aylarında en çok şikayet edilen durumlardan bir tanesi güneş …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir