Home / CocoBody Haberleri / Beyaz Tenliller İçin Bronzlaşma Yöntemleri

Beyaz Tenliller İçin Bronzlaşma Yöntemleri

Bronzlaşmak sadece dış görünüş açısından önemli değildir. Sağlık açısından da güneşlenmek son derece önemlidir. Ten renginize göre bu konuda avantajlı olabilirsiniz. Örneğin açık ten rengine sahip insanlar için bronzlaşmak adeta bir sorun haline gelebiliyor. Cocobody ile bronzlaşmak artık çok daha sağlıklıdır. Uzun süreli güneşlenme her birey için sıkıntı iken beyaz tenliler için risk faktörüdür. Beyaz tenli birisi 2 kat daha dikkatli olmalıdır. Ayrıca sistemli olarak bronzlaşmak önemlidir.

Sağlıklı Ve Etkili Bronzlaşma Nasıl Olmalıdır?

Toplumda bronzlaşmak, güneşlenmek denilince ilk akla gelen şey çık güneşe, uzan ve saatlerce güneşin altında dur. Yanlış yapılan ama doğruymuş gibi bilinip uygulanan bir yöntem olup sonu hüsran ile biter. Sağlıklı bir birey güneşlenmek için gün boyu güneş altında kalmaz. Güneşin zararlı ışınlarına maruz kalmamak için koruyucu içerikli güneş kremi sürülmedir. Cocobody gibi ürünler yanınızdan eksik olmamalı. Sonrasında ise güneşlendiğiniz ilk gün bu süre 10-15 dakika kadar olmalıdır. Ertesi gün bu süreyi 5 dakika uzatabilirsiniz. Her gün bu şekilde güneşlenme sürenizi 7-8 dakika uzatarak ilerlemek daha sağlıklı olacaktır. Bronzlaşmak için birbirinden bire yanmak sağlıklı değildir. Sonrasında ne kadar yanlış olduğunu anlıyorsunuz ama iş işten geçmiş oluyor. Bronzlaştım sandığınızda aslında vücudunuz yanıyor ve kızarmalar o yanıklar bir süre sonra yerini acıya bırakıyor.

Cocobody Nedir ve Faydaları Nelerdir?

 Cocobody, hammaddesi Hindistan cevizi olan bu ürün içerisinde saf Hindistan cevizi yağı tercih edilir. Besleyici olmasının yanı sıra ipeksi bir görünümü sizlere veren bu ürünle güneşte bronzlaşmak daha özel ve güzeldir. Gerek kokusu gerekse pürüzsüz bir görünüm kazandırmasıyla sıkça tercih edilen ürünler arasında yer alır. Yüksek nemlendirme özelliğine sahip olan cocobody bu sayede cildi yumuşatır ve pürüzsüz görünümü sağlar.

Cocobody Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Ürün yaklaşık 72 saate kadar nemlendirme özelliği ile dikkat çeker. Bunun yanı sıra hitap ettiği cilt tipi kuru ciltler ve çok kuru ciltler içindir. Yağlı ciltler için pef fazla önerilmez. İçerisinde doğal içerikler olan saf Hindistan cevizi yağından oluşan Cocobody, içerisindeki yağın etkisiyle cildi yumuşatır, rahatladır.

About admin

Check Also

GÜNEŞ YANIĞI İÇİN KREM ÖNERİLERİ

GÜNEŞ YANIĞI İÇİN KREM ÖNERİLERİ Yaz aylarında en çok şikayet edilen durumlardan bir tanesi güneş …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir